Zaloguj
Vinaora Nivo Slider 3.x

pielgrzymka do wloch

 

ZAPISY

 

Program pielgrzymki w sekcji: CZYTAJ WIĘCEJ

 

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku we Wrocławiu o 10:15 (wylot 12:15). Lądowanie w Rzymie przejazd do sanktuarium Matki Boskiej Najczystszej Miłości w okolicy Ciampino. Później transfer z lotniska do hotelu,  nocleg.

(Dla pielgrzymów z Warszawy: transfer z lotniska do hotelu, nocleg.)

Dzień 2

Śniadanie, wyjazd do Rzymu: Plac św. Piotra, potem przejście przez Via Della Conciliazione pod Zamek Anioła, dalszy spacer przez Plac Navona, Panteon do Fontanny di Trevi. Potem: Plac Wenecki oraz Bazylika Matki Bożej Większej. Później Koloseum (z zewnątrz) oraz Forum Romanum. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd na południe: wizyta w klasztorze na Monte Cassino, chwila zadumy na polskim cmentarzu wojskowym. Msza św. Przejazd do Neapolu. Zwiedzanie miasta, katedra związana z cudem św. Januarego, port, szopki bożonarodzeniowe. Nawiedzenie miejsc związanych z o. Dolindo. Kolacja
i nocleg w hotelu w okolicach Neapolu.

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do Pompejów. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Następnie przejazd do Pietrelciny – miejsca narodzin św. Ojca Pio. Później przejazd na Półwysep Gargano. Kolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo.

Dzień 5

Śniadanie, nawiedzenie miejsc związanych z życiem i działalnością św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo: kościół stary z konfesjonałem Świętego, jego cela, słynny krucyfiks. Przejście do kościoła nowego z grobem Świętego w krypcie. Msza św. w San Giovanni Rotondo, potem czas wolny – chwila refleksji na Drodze Krzyżowej. Przejazd do nieodległego Monte Sant’ Angelo, nawiedzenie groty św. Michała Archanioła – jedynego kościoła, który nigdy nie był konsekrowany. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu wyjazd do sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Lanciano. Potem przejazd do pobliskiego Manoppello – sanktuarium Świętego Oblicza. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, wyjazd do Asyżu: Bazylika św. Franciszka z grobem Świętego oraz słynnymi freskami. Msza św. Spacer urokliwymi ulicami miasteczka pod kościół Matki Bożej na Minerwie, potemdo miejsca, gdzie stał dom rodzinny świętego, a na koniec do Bazyliki św. Klary. Później przejazd do miasta św. Rity – Cascii, bazylika z grobem Świętej, chwila modlitwy. Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, później przejazd na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski.

Lądowanie we Wrocławiu o 16:50.

 

Cena pielgrzymki wynosi 2590 zł

zawiera:

 • przelot Polska – Rzym – Polska, wraz z bagażem podręcznym: dwie sztuki bagażu podręcznego: 55x40x20 cm, 10 kg oraz druga sztuka 35x20x20 cm, przejazdy na miejscu klimatyzowanym autokarem,
 • 7 noclegów w hotelach***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,
 • 7 śniadań kontynentalnych wzmocnionych i 6 kolacji,
 • Msze święte i opiekę duchową,
 • Opiekę pilota wycieczek,
 • Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 eur, NNW 15 000 zł).

Cena nie zawiera:

 • ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (590 zł), ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowego: 20 kg - 300 zł; możliwość dokupienia bagażu jedynie w dniu podpisania umowy,
 • obowiązkowej dopłaty do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 zł,
 • dobrowolnych ubezpieczeń: od chorób przewlekłych oraz od kosztów rezygnacji z udziału
  w imprezie turystycznej,
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • przewodników lokalnych,
 • słuchawek systemu tour audio guide (koszt 90 Euro – płatne pilotowi), napojów do kolacji/