Zaloguj
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

2024-01-07

 1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się okres zwykły. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd i świąteczny wystrój kościoła do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

 2. W poniedziałek, 8 stycznia od godz. 17:00 w salce nr 5 odbędzie mierzenie strojów komunijnych dla dzieci ze szkół nr 38 i 20 i inne szkoły. Zdjęcie miary odbędzie wg porządku ustalonego na spotkaniu grudniowym.

 3. Zapraszamy na Różaniec Fatimski w sobotę, 13 stycznia, o godz. 19:00.

 4. Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian. W tym tygodniu przybędziemy z modlitwą i błogosławieństwem do mieszkańców ulic Balonowej, Legnickiej, Na Ostatnim Groszu, Drzewieckiego, Szybowcowej i Lotniczej, według planu zamieszczonego w gablotach i na stronie internetowej parafii.

 5. W związku z kolędą spowiedź św. w tygodniu będzie pół godziny przed wieczorną Mszą św.

 6. Przyszła niedziela jest inwestycyjną. Za wszelkie ofiary – stokrotne Bóg zapłać!

 7. Trwają prace ziemne od pomnika św. Jana Pawła II do granicy działki kościelnej. Układany jest rurociąg ciepłowniczy, który będzie zasilał wybudowany nowy obiekt mieszkalny w sąsiedztwie kościoła. Przepraszamy za utrudnienia.

 8. Dzisiaj zbiórka do puszek na Oazę Młodzieżową przy naszej parafii. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazd rekolekcyjny dla młodzieży.

 9. Polecamy prasę katolicką.

 10. Przekazujemy wszystkim świętującym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne rocznice najserdeczniejsze życzenia. Niech Pan Bóg błogosławi, ochrania i umacnia w dobrym.

 11. W minionym tygodniu zmarł śp. Władysław Gajewski, lat 95 z ul. Kwiskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

divider krzyz

Parafia pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego we Wrocławiu, ul. Horbaczewskiego 20, 54-130 Wrocław