Zaloguj
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

MODLITWA PIĘCIU PALCÓW

Autorem jest Papież Franciszek. Napisał ją gdy był arcybiskupem Buenos Aires.

 

KROK 1

Kciuk jest palcem, który jest najbliżej ciebie. Zacznij więc modlitwę modląc się za tych, którzy są ci najbliżsi. Są to osoby, które najłatwiej sobie przypomnieć. Modlić się za tych, których kochamy to "słodki obowiązek".

Czytaj więcej: Modlitwa pięciu palców

POPROŚ O MODLITWĘ W SANKTUARIUM FATIMSKIM

fatima baner

 

Podziel się swoją intencją, aby inni modlili się w Twojej sprawie. Zapal wybraną przez siebie świecę, napisz intencję i dołącz do wspólnoty osób zatopionych w modlitwie. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Fatimskiej Twoje prośby zostaną wysłuchane.

Jeśli zapalisz świecę siedmiodniową, siostry zakonne będą modliły się w Twojej intencji przez cały tydzień.

Jeśli wybierzesz świecę trzydziestodniową, modlitwy będą trwać cały miesiąc, a dodatkowo w Twojej intencji zostanie odprawiona Msza święta. Otrzymasz także prawdziwą świecę, która zostanie zapalona w Fatimie.

Jeśli pragniesz, aby zawsze modlono się w Twojej intencji, wybierz świecę wieczystą. Otrzymasz prawdziwą świecę, która zostanie zapalona w Fatimie. Zostaniesz członkiem wspólnoty Apostolatu Fatimy,gdzie czekają na Ciebie liczne przywileje. W Twojej intencji będą regularnie odprawiane specjalne Msze Święte.

WIĘCEJ: www.modlitwa.fatima.pl

 

INTERNETOWE SKRZYNKI INTENCJI

skrzynka-intencji

Jeżeli pilnie potrzebujesz kogoś, kto pomodli się za Ciebie, to zapraszamy do składania próśb o modlitwę do "internetowych skrzynek intencji". Na specjalnie odprawianych mszach i nabożeństwach, wierni oraz różne wspólnoty (zakonne, ale nie tylko) będą modlić się o spełnienie Twojej modlitwy, którą "wrzucisz" do skrzynki intencji.

 

Strony internetowe, na których można poprosić o modlitwę:

1) Siostry Karmelitanki
http://mateusz.pl/intencje/

Czytaj więcej: Internetowe Skrzynki Intencji

POST APOSTOLSKI

post-apostolski-3

Celem przyświecającym Poszczeniu Apostolskiemu Poszczeniu jest zachęta, byśmy jako chrześcijanie powrócili do tradycji i zwyczaju modlitwy postnej, jako modlitwy bardzo angażującej, a zarazem niezwykle skutecznej. Przez modlitwę postną rozumiemy nie tylko rezygnację ze spożywania pokarmów czy też ich ograniczenie (post o chlebie i wodzie), ale też rezygnację z różnych przyjemności poprzez umartwienia lub wyrzeczenia.

Zapraszamy na stronę: www.postapostolski.pl 

NAJWIĘKSZA AMBONA POLSKIEGO INTERNETU

profeto-logoczcz-300x109

Nowy portal ewangelizacyjny ‘profeto.pl’, którego redaktorami zostali: ks. Michał Olszewski SCJ /www.slowopana.com/, ks. Radosław Warenda SCJ /www.radekscj.pl/ oraz ks. Przemek Król SCJ /www.duszpasterstwotalent.pl/ będzie codziennie oferował możliwość duchowego przeżycia Mszy Św. on-line oraz adoracji. Ponadto znajdziecie tam komentarze do Ewangelii na każdy dzień, lectio divina, rekolekcje on-line, nie tylko w okresie adwentu czy wielkiego postu, ale tematyczne, tak by różne grupy chrześcijan mogły skorzystać z bogatej oferty Słowa Bożego. Znajdziecie też dostęp do kazań i homilii oraz blogów. Dzięki kalendarzowi wydarzeń, znajdziecie szybko wydarzenia ewangelizacyjne w Polsce, a także reportaże z tych wydarzeń. Codziennie też będziemy publikować dla was najciekawszy artykuł religijny dnia wybrany spośród katolickich serwisów w polskim Internecie. Każdy będzie też mógł założyć swoje konto i tym samym brać udział w dyskusjach, publikować komentarze, założyć swojego bloga czy wysyłać wiadomości ‘priv’ pomiędzy użytkownikami. Zapraszamy! Nie przegap premiery i zapisz się na www.profeto.pl. Przekaż informację innym – pomóż w promocji portalu!

Profeto.pl – stawiamy na Słowo!

Koniecznie musisz nas polubić! Kliknij nasz frontpage na Facebook-u!

Z pozdrowieniami i błogosławieństwem +

ks. Michał SCJ, ks. Radek SCJ, ks. Przemek SCJ

divider krzyz

Parafia pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego we Wrocławiu, ul. Horbaczewskiego 20, 54-130 Wrocław